Hakkımızda

Kurumsal

Ar-Em Elektrik ve Güvenlik Sistemleri 15 yıllık sektör tecrübesi ile Kalite ve Dürüstlük iş anlayışı üzerine İstanbul merkezli olarak 2001’ de kuruldu. Yerel ve uluslararası standartlara bağlı, teknolojinin getirdiği yenilikleri projelerine yansıtarak işverene modern, kaliteli ve ekonomik çözümler sunan AR-EM Elektrik, kısa sürede ulusal projelerin Elektrik Taahhüt işlerinde görev almaya başladı.

 

Uzun yıllar sorunsuz kullanılabilen yüksek verimli sistemler oluşturmak, yarını düşünerek hareket etmek gayesinde olan AR-EM Elektrik, uzman ekipleri ile Anahtar teslimi, Projelendirme, Uygulama, Kontrol ve Teknik Danışmanlık konularında faaliyet göstermektedir.

 

Sürekli gelişim ve teknolojik yenilikleri kullanma felsefesi ile yola çıkan AR-EM Elektrik, elektrik sistemleri tasarımı, tasarlanan projelerin uygulanabilirliği konusunda çalışmalar yaparak, isteğe uygun tasarımın, istenilen kalitede uygulanmasını sağlamak amacıyla hareket etmektedir.

 

Kalite, Zaman, Maliyet üçgenini işveren istekleri doğrultusunda yöneten AR-EM Elektrik, verdiği hizmetlerin ve işveren ile olan ilişkisinin sürekliliği konusunda gereken tüm hassasiyeti göstermektedir.

 

AR-EM Elektrik ve Güvenlik Sistemleri

when was abortion legalized open abortion clinics in milwaukee
Ar Em Elektrik
Küplüce Mh. Hattat Hasan Çelebi Cd.
No: 3 / C Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 318 67 70
Faks: +90 (216) 557 90 46
info@aremelektrik.com.tr


Küplüce Mh. Hattat Hasan Çelebi Cd.
No: 3 / C Üsküdar - İstanbul
Telefon: +90 (216) 318 67 70
Faks: +90 (216) 557 90 46
info@aremelektrik.com.tr